تابلو برق پلاستیکی 

نیاز به تابلو برقی دارید که از استحکام بالایی برخوردار باشد؟ استفاده از مواد با کیفیت و درجه اول نقش بسیار زیادی در استحکام باکس برق پلاستیکی دارد. اگر قصد خرید تابلو برق حرفه‌ای دارید. همین حالا با ما تماس بگیرید؛ مشاوره رایگان خرید تابلو برق پلاستیکی از فروشگاه برق  و صنعت پارسا

خرید تابلو برق پلاستیکی (پلیمری)
خرید تابلو برق پلاستیکی (پلیمری)
کیفیت ساخت

کیفیت ساخت تابلو را می‌توان با توجه جنس به کار رفته در ساخت، شرکت سازنده، قیمت محصول و مواردی از این دست به دست آورد.

خرید تابلو برق پلاستیکی (پلیمری)
شرکت سازنده

شرکت سازنده تابلو اگر جزو برندهای معروف و شناخته شده بازار باشد به راحتی می‌توان به محصول تولیدی آن اطمینان کرد و محصول را خریداری کرد.

خرید تابلو برق پلاستیکی (پلیمری)
زیبایی ظاهری

اگر قصد استفاده از جعبه برق‌های روکار را دارید باید زیبایی ظاهری را جزو اولویت‌های خود قرار دهید. اصولا جعبه‌های روکار دارای انواع مختلفی در طراحی است.

خرید تابلو برق پلاستیکی (پلیمری)
استحکام و ماندگاری

استحکام تابلو برق‌های پلاستیکی توکار به دلیل جلوگیری از پوسیدگی اولین موردی باید باشد که به آن توجه داشته باشید. تابلوها را از جنس‌های مختلفی می‌سازند به همین دلیل حتما از فروشنده بخواهید در رابطه با جنس اطلاعاتی به شما ارائه دهد.

خرید تابلو برق پلاستیکی (پلیمری)
ضمانت کارکرد

داشتن ضمانت از جمله مواردی است که باید در هنگام انتخاب و خرید جعبه برق به آن توجه داشته باشید. هر چه محصول میزان ضمانت بالاتری داشته باشید شما با اطمینان بیشتری می‌توانید از آن در پروژه‌های خود استفاده کنید.

خرید تابلو برق پلاستیکی (پلیمری)
کاربردی بودن

از جمله مواردی که باید در هنگام خرید تابلو برق پلاستیکی به آن توجه داشت، کاربردی بودن محصول است. جعبه برقی که تنها ظاهر مناسبی داشته باشد ولی برای برق کاری مناسب نباشد، خرید آن یک اشتباه بزرگ خواهد بود.

خرید تابلو برق پلاستیکی (پلیمری)

تابلو برق پلاستیکی روکار

این دسته از تابلو برق‌ها همان طور که از نامشان پیداست، برای استفاده روی کار طراحی و ساخته شده‌اند. این دسته از جعبه برق‌ها دارای زیبایی ظاهری زیادی هستند و همچنین به دلیل نیاز به استحکام زیاد و جلوگیری از ورود گرد و خاک و همچنین باران و برف باید چفت و بست کاملی داشته باشند. قیمت تابلو برق پلاستیکی روکار بسته به نوع طراحی و مواد مورد استفاده می‌تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید با شماره درج شده در بالای صفحه تماس حاصل کنید.

خرید تابلو برق پلاستیکی (پلیمری)

تابلو برق پلاستیکی توکار

نوعی دیگری از تابلو برق‌های مورد استفاده در بازار، تابلو برق‌های پلاستیکی توکار است. این دسته از تابلو برق‌ها در درون دیوار قرار می‌گیرند و به همین خاطر معمولا ظاهر در آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار نیست. به دلیل نیاز به استحکام بالا و جلوگیری از پوسیدگی تابلو، معمولا مواد مورد استفاده در این نوع از جعبه برق‌ها کیفیت بسیار بالایی دارد. قیمت تابلو برق پلاستیکی توکار به عواملی مختلفی از قبیل نوع ماده اولیه، شرکت سازنده، کیفیت ساخت و غیره متفاوت خواهد بود. برای آگاهی از قیمت این جعبه برق‌ها می‌توانید با برق و صنعت پارسا تماس حاصل کنید.

چرا نیاز به تابلو برق داریم؟

تابلو برق محفظه یا باکسی است پس از نصب آن روی دیوار برای سیم کشی وسایل و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی استفاده می‌شود. این باکس‌ها در انواع مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند که دو نوع تابلو برق فلزی و تابلو برق پلاستیکی دو نوع پر استفاده و پر مصرف آن است.

کارکرد اصلی جعبه برق

از این وسیله برق کاران برای جلوگیری از تماس مستقیم کاربران با سیم‌ها و قطعاتی است که دارای ولتاژ بالایی هستند، استفاده می‌کنند. به نوعی می‌توان گفت به دلیل عدم رسانا بودن این جعبه‌های پلاستیکی خطر برق گرفتگی افراد را به میزان زیادی کاهش می‌دهند. استفاده از این نوع از جعبه‌های نگهداری تجهیزات الکترونیکی از آن جهت رایج و مرسوم شده است که علاوه بر محافظت در برابر برق گرفتگی، دارای زیبایی خاصی نسبت به نوع فلزی خود هستند. شما می‌توانید تابلو برق‌های پلاستیکی فروشگاه برق و صنعت پارسا را در این وب سایت ببینید.

 

تابلو برق پلاستیکی (پلیمری) چیست؟

همان طور که گفته شد تابلو برق را می‌توان محفظه‌ای دانست که تجهیزات الکتریکی را در خود جای داده است. تابلو برق‌ها معمولا شامل کلید قطع و وصل هستند. این محفظه‌های وسایل الکترونیکی از لحاظ جنس ساخته شده به دو دسته تابلو برق‌های پلاستیکی و تابلو برق‌های فلزی تقسیم کرد. عموما تابلو برق‌های برای دسته بندی سیم‌ها و تجهیزات الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. کاربرد دیگر این محفظه‌های نگهداری تجهیزات الکترونیکی را می‌توان جلوگیری از وارد شدن شوک به انسان‌ها و  حفاظت از تجهیزات الکتریکی در برابر عوامل محیطی در نظر گرفت.

ویژگی‌های تابلو برق های پلاستیکی

تابلو برق پلاستیکی (پلیمری) از جنس ای بی اس (ABS) و دارای نوار آب بندی و همچنین ip 65  است. که عموما به دو صورت درب مات و درب شفاف تهیه و تولید می شود. این تجهیزات محافظت از وسایل الکترونیکی دارای یک سینی فلزی از جنس گالوانیزه جهت نصب قطعات برقی یا الکترونیکی هستند.  از ویژگی‌های این تابلو برق های پلاستیکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1.  مقاوم بودن در برابر ضربه
 2. مقاوم در برابر نور خورشید
 3.  غیر قابل اشتعال بودن
 4.  مقاوم بودن در برابر رطوبت و گرد و غبار
 5. برخورداری از قیمت مناسب و ارزان
 6. طراحی امروزی و شیک
 7. تنوع در ساخت ابعاد مختلف مورد نظر استفاده کنندگان
 8. استفاده از مواد اولیه با کیفیت
 9. ضمانت پس از فروش

استاندارد مورد استفاده در تابلو برق‌های پلیمری

هر محصولی به ویژه اگر تا تجهیزات الکترونیکی سر و کار داشته باشد نیاز است تا از استاندارد و کیفیت پیروی کند. این وسایل دارای دو نوع استاندارد کلی هستند

 1. استاندارد آمریکایی
 2. استاندارد بین المللی 

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

تابلو برق‌ ها را می‌توان بر اساس ابعاد به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم کرد. رایج‌ترین دسته بندی این باکس‌های برق را می‌توان از قرار زیر در نظر گرفت. 

 • باکس برق پلاستیکی در ابعاد  13+30*20 سانتی‌متر
 • باکس برق پلاستیکی در ابعاد  15+35*25 سانتی‌متر
 • باکس برق پلاستیکی در ابعاد  17+40*30 سانتی‌متر
 • باکس برق پلاستیکی در ابعاد  21+50*40 سانتی‌متر
 • باکس برق پلاستیکی در ابعاد  24+60*40 سانتی‌متر
 • باکس برق پلاستیکی در ابعاد  25+70*50 سانتی‌متر

شما به راحتی می‌توانید با اندازه گرفتن اندازه باکس برقی خود از میان باکس‌های موجود یکی را انتخاب کنید و خرید باکس برق پلاستیکی را در عرض زمان کوتاهی انجام دهید. نکته مهم در رابطه با این باکس‌ها این است که این باکس‌ها دارای دو نوع روکار و توکار است؛ پس نیاز است در هنگام خرید به این مهم نیز توجه شود.

محتوای آکارئون