درباره ی ما

برق و صنعت پارسا، پخش کننده عمده لوازم الکترونیکی با کیفیت با ارزان ترین قیمت در سطح استان خراسان رضوی می باشد، هدف ما جلب رضایت مشتریان می باشد. جهت سفارش یا اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره ۳۷۲۳۳۲۷۹ – 051تماس حاصل نماید. پس از دریافت مشاوره از فروشگاه برق و صنعت پارسا می توانید به انتخابی بهینه دست یابید. تمامی محصولات فروشگاه ما از گارانتی بی چون و چرا برخوردار است، شما بعد از خرید اگر به هر دلیلی از محصول راضی نبودید یا محصول مورد استفاده شما واقع قرار نگرفت، محصول الکتریکی در صورت سالم بودن بدون هیچ گونه سوالی از شما، کالا پس گرفته خواهد شد.

 فروشگاه برق و صنعت پارسا ارائه دهنده لوازم الکتریکی در استان خراسان رضوی، همکاری ما با تولید کنندگان بزرگ صنعت الکتریک.

 نمایندگی رسمی شرکت های همچون الکان، سپیدار و رایسون.

ارائه دهنده محصولات الکتریکی از قبیل آمپر مترهای آنالوگ رایسون، باکس پلی کربنات، داکت، لوکه فکلسی، سیم و کابل مشهد، سیم و کابل ارزان در مشهد، سیم و برق نایلون

فروشگاه برق و صنعت پارسا، نمایندگی رسمی باکسیران، الکان، فروش تمامی لوازم الکترونیکی از قبیل داکت، جعبه تقسیم فلزی ، وسایل روشنایی، سیم و کابل مشهد، لوستر و دیگر محصولات الکتریکی، فروشگاه برق و صنعت پارسا پخش کنند عمده استان خراسان رضوی، در صورت نیاز به لوازم الکتریکی از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت یا فرم تماس اقدام نمایید.

ساعات کار: شنبه تا پنج شنبه 9 الی 21

تلفن تماس: 051-37233279

آدرس: خراسان رضوی – مشهد – میدان توحید – خیابان سنائی، مجتمع سرمد، واحد 5 فروشگاه برق و صنعت پارسا